Vážení obchodní přátelé

naše firma B & SPOL., s.r.o. vznikla v roce 1993 a v průběhu let si vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vývěvami a vakuovými systémy. Nabízené stroje a systémy jsou úspěšně používány v širokém spektru technologií v ekologii, potravinářství, strojírenském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Dmychadlo a vývěva jako naše priorita

Stali jsme se výhradními dovozci dmychadel a vývěv FPZ a BGS, vodokružných vývěv FINDER POMPE, míchadel, řezacích čerpadel a lisů CRI-MAN a pístových lineárních dmychadel NITTO-KOHKI. Dále nabízíme zboží firem KAESER (průmyslová dmychadla a vývěvy), FILTO (filtrační materiál), STEM (plováky), BUSCH-VAKUUM (náhradní díly a servis), FANS (ventilátory), ORION (speciální vývěvy pro plastikářský a obalový průmysl).

Postupem času jsme naše produkty rozšířili o speciální bezmazé kompresory a vývěvy NITTO-MEDO pro zdravotnické, laboratorní a průmyslové účely, dále o miniaturní pumpy NITTO BIMOR, balancery a rychlospojky japonské firmy NITTO-KOHKI a ventilátory MEIDINGER.

K produktům všech námi zastoupených firem poskytujeme záruční i pozáruční servis s plnou technickou podporou. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Cílem naší společnosti je pro zákazníka navrhnout a dodat stroj, který co nejpřesněji splňuje představy a požadavky zákazníka s ohledem na ekonomičnost a bezporuchovost celého provozu.

Naše dceřiná společnost BJS KOMPRESORY s.r.o. založená v roce 1996 a zastoupená panem Josefem Blažkem poskytuje kompletní služby v oblasti dodávek kompresorů na stlačený vzduch, rozvodů, úpravy vzduchu, regulace tlakových nádob a příslušných revizí. Firma BJS KOMPRESORY spolupracuje s firmami Schneider Bohemia, KAESER, ATMOS a jinými. Servis provádí na všechny prodávané stroje. Více informací naleznete na www.bjs-kompresory.cz.  

Certifikáty

Firma B & SPOL., s.r.o. zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ISO 9001:2009 číslo certifikátu je 572/15/QMS.